Фотодрук на склі, на полотні, на шпалерах

Фотодрук-процес перенесення фотозображення з цифрового носія на білу або кольорову плівку, тканину, папір і.т.п. за допомогою спеціального обладнання.

Фотодрук на плівках — це друк на носії з подальшим перенесенням його на тверду поверхню. Для отримання готового продукту запечатаний на плівку зображення переносять на тверду поверхню, яку ламінують захисною плівкою, що дає додатковий захист.

 

При використанні техніки фотодрук на стекле- декоративний шар знаходиться під склом і не схильний до механічних і хімічних пошкоджень і забруднень. Технологія — малюнок може бути надрукований на самоклеющейся плівці, яка потім кріпиться до зворотної сторони скляного листа.

Різноманіття методів прямого друку в приміщеннях різного типу і температурно-вологісних умов дозволяє оптимальним чином вирішувати завдання декоративного оформлення інтер’єру.

Фотодрук використовується на рулонних матеріалах (фотошпалери, вініл на паперовій основі, вініл на флізеліновій основі, полотно, ПВХ — плівка і т.п.) на широкоформатному принтері Mimaki JV33-160 з відмітним якістю друку.

Наші контакти

+38(097) 703 59 69
+38(050) 232 38 36
rudistryi@gmail.com
місто Стрий вул. Вітовського 67

Наші переваги

Власне виробництво
Ви звертаєтеся до виробника. Ми працюємо з 2007 року і виробляємо продукцію для Вас на власному обладнанні.

Висока якість
Працюємо з якісними матеріалами та на кращому обладнанні в своїй галузі.

Прозорі ціни
Ніяких прихованих доплат і націнок.